Bałczyna 2010 - podsumowanie

Podsumowanie

ZAWODÓW NARCIARSKICH

 

Z OKAZJI 

750-LECIA OSTRZESZOWA

 

W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ 58 UCZESTNIKÓW

 

Podajemy wyniki poszczególnych kategorii.

Kategoria kobiet - open:

1. Hanna Harabasz - czas: 22,75

2. Marcianna Bacik - czas: 25,30

3. Paula Jędrzejak - czas: 26,36

4. Alicja Nowak - czas: 26,61

5. Martyna Bińska - czas: 28,42

6. Katarzyna Nowak - czas: 29,28

7. Julia Wodniakowska - czas: 30,06

8. Marta Józefiak - czas 31,83

9. Weronika Franc - czas: 33,80

10. Bogna Janulek - czas: 36,98

 

Kategoria do 16 lat - chłopcy:

1. Michał Bartliński - czas: 18,76

2. Bartosz Stępień - czas: 19,57

3. Kornel Guździoł - czas: 21,31

4. Maciej Drogi - czas: 24,38

5. Michał Maciejewski - czas: 25,07

6. Bartosz Brylak - czas: 25,58

7. Oskar Wieczorek - czas: 26,42

8. Mateusz Bacik - czas: 26,60

9. Robert Brylak - czas: 28,30

10. Bartosz Rychlak - czas: 31,66

11. Filip Kosmala - czas: 42,17

12. Tymon Dominiczak - czas: 42,25

13. Tomasz Mucha - n/k

 

Kategoria 17-30 lat:

1. Szymon Piórek - czas: 18,53

2. Robert Grzesiak - czas: 19,48

3. Kacper Bacik - czas: 21,30

4. Artur Walczak - czas: 21,35

5. Patryk Guździoł - czas: 21,50

6. Marcin Sikora - czas: 22,20

7. Sławomir Styrczewski - czas: 23,82

8. Tomasz Brylak - czas: 24,59

9. Łukasz Styrczewski - czas: 25,71

10. Dawid Guzenda - czas: 32,80

 

Kategoria 31-50 lat:

1. Kornel Kasprzak - czas: 18,07

2. Piotr Dominiczak - czas: 18,60

3. Piotr Mierniczak - czas: 19,15

4. Paweł Wnuk - czas: 19,34

5. Piotr Wodniakowski - czas: 19,68

6. Grzegorz Mucha - czas: 19,74

7. Włodzimierz Drogi - czas: 20,94

8. Robert Bacik - czas: 21,20

9. Andrzej Frankowski - czas: 21,66

10. Jerzy Stawski - czas: 21,94

11. Józef Sołyga - czas: 22,13

12. Przemysław Janulek - czas: 23,32

13. Piotr Wieja - czas: 24,35

14. Andrzej Noculak - czas: 25,95

15. Paweł Józefiak - czas: 28,20

16. Lecha Janicki - czas: 29,44

17. Maciej Alcer - czas: 30,85

18. Grzegorz Kosmala - n/k

 

Kategoria powyżej 50 lat:

1. Aleksander Józefiak - czas: 19,35

2. Jan Palczewski - czas: 20,26

3. Jan Chowański - czas: 21,22

4. Mieczysław Ścierski - czas: 28,38

5. Marian Guździoł - czas: 32,21

6. Andrzej Sikora - n/k

7. Stanisław Nowak - n/k

 

PUCHAR GŁÓWNY 750-LECIA OSTRZESZOWA OTRZYMAŁ

KORNEL KASPRZAK - CZAS: 18,07

 

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA UDZIAŁ I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE IMPREZY

 

 

Dziś kąpielisko będzie:

flaga worp

Czynne od 10 do 20
Woda: 24°C - Powietrze: 29°C


Przewidywania na kolejne dni:

  • 2019-06-21 - Czynne od 10 do 20
  • 2019-06-22 - Czynne od 10 do 20

hotel kemping restauracja basen kryta_plywalnia stadion